Пропонуємо послуги з різання металу на швейцарському лазерному комплексі (в Україні).
BYSTRONIC BYSTAR 4020 (максимальні розміри листової заготовки – 4000 х 2000 мм).
Товщина металу, що обробляється:
- Вуглецева сталь 1,0 - 20 мм
- Нержавіюча сталь 1,0 - 12 мм
- Дюралюмінієві сплави 1,0 - 8,0 мм
- Латунь 1,0 – 3 мм
- Мідь 1,0 - 3 мм
Точність обробки – 0,1 мм
Лазерне різання металу
У наші дні лазерне різання металу є передовим і одним з методів його обробки, що найбільш динамічно розвиваються. Це пов'язано з здешевленням технологічного обладнання, а головне – з відмінною якістю продукції, що отримується.
Лазерне різання металу проводиться під керуванням комп'ютерної програми, в якій можна з філігранною точністю спроектувати 3D модель майбутнього виробу. Пучок світла не деформує матеріал, тому виході виходить практично точна копія задуманого з похибкою трохи більше 0,1 мм.
Лазерне різання металу рентабельне для виробництва, як одиничних ексклюзивних виробів, так і для масового випуску. Крім того, даний метод має цілу низку інших позитивних якостей.
Переваги обробки металу лазером
Цей спосіб недарма вважається революційним – з його допомогою можна з високою точністю і в найкоротші терміни обробляти метал завтовшки до 20 мм. При цьому на його поверхні не залишається задирок, зазубрин та інших слідів. Як наслідок, вироби або заготівлі не потребують додаткових дій. У порівнянні з іншими способами обробки металу, лазерне різання має цілу низку переваг.
- Можливість розкрою листів, виготовлених з безлічі матеріалів;
- Економія металу з допомогою мінімальної ширини розрізу;
- Висока швидкість обробки;
- Надзвичайно мала похибка позиціонування та різання;
- Ідеально гладка поверхня зрізу;
- Порівняно невисока вартість.
Як здійснюється лазерне різання металу
Лазерне різання листового металу
Головний принцип даного методу полягає у впливі на листовий метал високоенергетичного лазерного променя. Він нагріває його до температури плавлення, а потім і випаровування. На місці зіткнення утворюється отвір, що змінює форму у міру руху променя у певному напрямку. Комп'ютерне управління процесом забезпечує високу точність розкрою та можливість виготовлення деталей будь-якої складності. Для введення в програму вихідних даних необхідно максимально докладний та чіткий технічний опис майбутнього виробу.
Технічне завдання для лазерного розкрою
Досвідчені фахівці нашого підприємства здатні виготовити електронні розгортки, карти розкрою та згинання за паперовими кресленнями або файлами, представленими в будь-якому форматі. Також є можливість проектування виробів за схемами, ескізами або описами замовника. Технічне завдання в електронному вигляді приймається у файлах форматів cdw, dxf, frw та dwg.
При цьому контури деталей повинні бути замкнутими, без накладень та перетинів і складатися з кіл, дуг або відрізків. Дугами повинні замінюватись і криві, представлені у вигляді сплайнів. Розгортання кожної деталі міститься в окремому файлі в масштабі 1:1. Також, потрібні креслення, із зазначенням розмірів згинання. Терміни та вартість розкрою розраховуються виходячи з кількості контурів, довжини розрізів, товщини металу, а також характеру робіт із проектування та підготовки основної операції.